Digital Workplace

Logitech Try & Buy actie

Test vrijblijvend Rally Bar, Tap en nog veel meer  

Eerst testen – dan kopen!

Uw klanten willen vergaderruimtes uitrusten met eenvoudig te bedienen videoconferentie-apparatuur. Niets eenvoudiger dan dat. Logitech biedt een innovatief assortiment aan producten die van elke besprekingskamer een moderne vergaderruimte maken.

Maar voordat u uw klanten videocamera, microfoon en dergelijke aanbeveelt, wilt u de prestaties en kwaliteit daarvan eerst graag zelf of aan uw klanten laten zien. Dat is begrijpelijk en verantwoord.

Try & Buy aanbod


Test nu vrijblijvend de Video Conferencing Bundle van Logitech of afzonderlijke onderdelen daarvan in uw bedrijf. Het gaat heel eenvoudig. Zo gaat u te werk:
 
1. Deel ons in het volgende formulier mee, welk product u wilt testen. Onze adviseurs melden zich bij u om met u de testtijd en productieselectie te bespreken.

2. We zenden u het product toe om dit vrijblijvend te kunnen testen. U heeft vanaf dat tijdstip 14 dagen de tijd om te beslissen of u het product wilt behouden of retourneren.

3. Als u het product behoudt, gaat na de 14 dagen durende testperiode de betalingstermijn lopen. Als u het product wilt terugzenden, verpak het dan in de originele verpakking en stuur het aan ons terug. We annuleren uw rekening zodra wij het product ontvangen.

Leveringsadres voor retouren:

Littlebit Technology AG | Customer Service | Längenbold 5 | 6037 Root  
 

 

Bestel hier uw testproduct

Videoconferentiesystemen